Nábor nových členů Shotokan karate

Nábor

(aktualizace 15.8.2022)

Zajímá vás japonské bojové umění? Chcete rozvíjet své dovednosti, nebo se jen umět efektivně bránit? Rádi byste využili svůj volný čas lépe?
Pak je nejlepší volbou náš karate oddíl Shotokan!

  • Naučíme vás sebekontrole a sebekázni,
  • zlepšíte své psychomotorické schopnosti,
  • rozvoj obratnosti, pohyblivosti, síly, koordinace
  • a také duševní rozvoj a morální vývoj,
  • povede vás profesionální kolektiv trenérů,
  • účelně vyplníte volnočasové aktivity.
  • získáte nové přátelé

Karate je jeden z nejbezpečnějších sportů. Ke zranění, dochází v minimálním množství.

Pro koho

Pro vážné zájemce nejlépe od věku 8,9-ti let. Horní věková hranice není omezena. Případné opozdilé nové zájemce budeme přijímat až do konce kalendářního roku po konzultaci s trenérem a zjištění fyzických a motorických předpokladů mohou být zařazení do náboru. Samozřejmě několik prvních tréninku je zdarma pro tyto zájemce. Během těchto tréninků si ujasní, zda toto bojové umění splňuje jejich představy a zda jejich odhodlání je skutečné. Je nutné zde zdůraznit, že karate je bojové umění a to vyžaduje již jisté duševní předpoklady a to zejména vytrvalost, trpělivost, disciplínu atd. Tudíž u nových zájemců je požadován skutečný zájem, nepostačuje zájem rodičů!

Co potřebujete

  • Tepláky nebo šortky, tričko. Kimono není v náboru požadováno, nutno až při vykonávání zkoušek.
  • Cvičí se boso, obuv pouze ze zdravotních důvodů se světlou podrážkou.

Kdy

První trénink náboru je v pondělí 5.9.2022 od 17:00 hod. Nábor se koná v záři a říjnu. Po domluvě lze se přihlásit do konce roku 2022.

Kde

Nábor a výuka probíhá v tělocvičně na okresním ředitelství Policie ČR na ul. Beskydské (pro místně neznalé, ul. Beskydská vede z Ostravy směrem na Frýdlant n. O. viz. mapa níže).

Doba náboru

V těchto termínech probíhá nábor a celoroční trénink pro začínající karatisty

Pondělí 17:00-18:30
Pátek 17:00-18:30

Při využití MHD je možné použít linky č.2, 6, 7 a 17, které mají zastávku na ul. Beskydská. Pro parkování lze využít parkoviště PČR, příjezd z ulice Palkovická.

Kolik to bude stát?

Roční poplatek je 2500,- Kč. První trénink je zdarma. Při následném tréninku je nutné vyplnit přihlášku a zaplatit část ročního poplatku ve výši 500,-Kč na náš b.ú. Při začátku cvičení v průběhu roku se roční poplatek snižuje o adekvátní částku po vyžádání. Celá částka musí být zaplacena do konce ledna! Cena poplatku obsahuje: poplatek za tělocvičnu, zaplacení zkušebního komisaře, průkaz karate a registrace Sm svazu karate, pojištění.

Cvičí se po celý školní rok dvakrát týdně (po, pá).

Pakliže máte jakékoliv dotazy, klidně nás kontaktujte a nebo můžete použít náš formulář pro odeslání dotazů. Rádi vám obratem odpovíme.

Tělocvična policie české republiky

Zvětšit mapu