Soustředění Karate - Karlov Pod Pradědem


11.2.2016

Náš klub se zúčastní soustředění ve dne 3-5.6.2016 organizované Karate Silesia Opava v Karlově pod Pradědem. Bližší informace naleznete v přiložené pdf prezentaci zde.


Naším snahou je zajistit na tomto vynikajícím soustředění účast co nejširšímu okruhu členů našeho klubu a proto jsme zajistili sponzorský příspěvek, který pokryje většinu nákladu. Proto pro členy včetně žlutých "pásku" a vyšších ( od 7 let, pro nižší stupně po individuální domluvě) považujte účast svým dětí jako nezbytnou pro jejich další rozvoj a z jednou z podmínek pro zkouška na další technický stupeň. O důvodech neúčasti nás prosím informujte.


Cena, kterou zaplatí starší 12 let bude pouze 500,-Kč !! Pro mladší pouze 300,-Kč. Jestliže z finančních důvodů i tato částka bude překážkou, neváhejte nás kontaktovat.

 

Prosíme o odpověď v co nejkratším termínu, z důvodu rezervace míst. Celou platbu provedeme za náš klub již do 26.2.2016, včasným zaplacením ušetříme. Vaši platbu prosím zasílejte do konce března na náš Účet SK Shotokan: 2200063857/2010 (Fio banka). Do poznámky uvést: Soustředění - příjmení dítěte. Považujte tuto přihlášku za závaznou, odřeknutí měsíc před odjezdem, nebude-li náhrada celá částka propadá. Odřeknutí ze zdravotních a jiných závažných důvodu akceptujeme a vrátíme zálohu. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, zaplacený seminář. Doprava bude upřesněna v květnu.

 

Našim svěřencům předáme info na přihlášce k potvrzení rodičům.